علی اسپورت

کنعانی زادگان با حضور استیلی سروسامان گرفتیم

کنعانی زادگان با حضور استیلی سروسامان گرفتیم

مدافع جوان ملوان می‌گوید هواداران تیمش از حضور استیلی روی نیمکت این تیم خوشحال هستند و با سرمربیگری او تیم‌شان سر و سامان گرفته است.


 

به گزارش "علی اسپورت" و به نقل از ایسنا محمدحسین کنعانی‌زادگان، مدافع جوان ملوان، درباره شرایط تیمش بعد از رفتن امیر قلعه‌نویی و آمدن حمید استیلی به عنوان سرمربی، اظها‌ر کرد: حقیقتا با آمدن استیلی تیم‌مان سر و سامان گرفته و با انگیزه‌ بیشتری به مصاف استقلال اهواز می‌رویم. قلعه‌نویی هم برای تیم ما بسیار زحمت کشید، اما به دلیل مشکلات موجود در جلسه‌ای که با هیات مدیره باشگاه داشت، از حضور در نیمکت تیم کناره‌گیری کرد.

وی ا‌دا‌مه‌ داد: از طرفی ما تمریناتمان را دیر شروع کرده بودیم و هر دفعه هم نام یک مربی مطرح می‌شد، اما با وجود قلعه‌نویی تا حدودی تکلیفمان را می‌دانستیم. استیلی هم مربی خوبی است و ان‌شا‌ء‌الله در کنار او فصل خوبی را سپری کنیم.

بازیکن ملی‌پوش ملوان درباره تمرین روز گذشته (سه‌شنبه) تیمش با حضور استیلی، اظها‌ر کرد: این تمرین با حضور استیلی، اکبر محمدی و سایر اعضای کادرفنی برگزار شد. استیلی هم از اکبر محمدی خواست تا در کنار او بماند و تیم را ترک نکند. از طرفی تماشاگران هم از حضور استیلی خوشحال هستند. در تمرین اکبر محمدی گفت که باید با تمام توانمان به میدان برویم و دل هو‌اد‌ا‌ران را شاد کنیم. تا این لحظه سه امتیاز را کسب کرده‌ایم و امیدوارم با پیروزی مقابل استقلال به روال سابق برگردیم.

کنعانی‌زادگان با بیان این که استقلال اهواز تیم ریشه‌دار و پرطرفداری است، افزود: ما هم ملوان هستیم و نشان داده‌ایم که می‌توانیم برای هر تیمی خطرساز شویم. در این بازی هم برای سه امتیاز به میدان می‌رویم و امیدوارم که این مهم تحقق یابد.

وی در پاسخ به این سوال که عملکرد فنی خودش پس از گذشت دو هفته‌ چطور بوده و آیا به اردوی پیش‌روی تیم ‌ملی دعوت می‌شود، تاکید کرد: خدا را شکر در اردوی قبل تیم ‌ملی عملکرد خوبی داشتم و بعد از آن هم در تعطیلات بدنم را آماده نگه داشتم. در هفته‌ نخست لیگ برتر جزو تیم برتر هفته‌ انتخاب شدم، اما در هفته‌ قبل و در بازی مقابل استقلال عملکرد خوبی نداشتیم و ذهنیت‌ خوبی از تیم ما شکل نگرفته است. امیدوارم با حضور تماشاگران استقلال اهواز را شکست دهیم تا روند رو به رشدمان را حفظ کنیم.

 نوشته شده   توسط  علی اسپورت  |  نظر بدهید